Repase motorů BMW

Prevence je základním kamenem dlouhodobého zdraví vašeho BMW motoru! Carservice Klatovy přináší specializovaný preventivní servis motorů řad N a B pro vozy BMW. Ačkoliv jsou tyto motory proslulé svou výtečnou výkonností, nezřídka bývají zasaženy problémy s ojničními a klikovými ložisky, rozvodovými řetězy a olejovými či naftovými čerpadly.

Například: Preventivní výměna rozvodových řetězů zahrnuje nejen samotné řetězy, ale i všechny přidružené díly jako rozvodová kola, vodící lišty, hydraulické napínače a kompletní sady těsnění. Vylepšené originální řetězy BMW, které používáme při preventivní výměně, jsou odolnější a spolehlivější než jejich původní verze a doporučujeme je pro všechny motory řad N a B.

Nečekejte, až se něco pokazí. Naši zkušení technici provádějí důkladné diagnostiky a preventivní opravy, aby předešli poškození důležitých komponentů motoru. Tímto způsobem můžete ušetřit značné částky, které by jinak byly nutné investovat do rozsáhlých oprav, nebo v nejhorším případě do výměny celého motoru, což se může stát již po 200 000 km.

V Carservice Klatovy rozumíme BMW. Pečlivě vybíráme kvalitní náhradní díly a zaručujeme dlouhou životnost vašeho motoru. S našimi preventivními servisními zákroky můžete mít jistotu, že vaše BMW bude nadále jezdit bez problémů a poskytovat vám radost z jízdy.

Své BMW svěřte do rukou odborníků. Carservice Klatovy se o něj postará s péčí, kterou si zaslouží. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si termín pro preventivní servis. Spoléhejte na naši expertizu a vychutnávejte si každý okamžik za volantem svého BMW bez starostí!

 

Kontaktujte nás